Odwadnianie

Pompy Victor Pumps.

pompy Victor Pumps

Bardzo dobre jakościowo pompy Victor Pumps, to na chwilę obecną, jedne z bardziej popularnych urządzeń na rynku. Są to jednostki dostosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach o różnych wymaganiach. Pompy Victor Pumps, sprawdzają się zarówno w pracy z wodą czystą, jak również zanieczyszczoną. Ważnym jest także to, iż model oznaczony numerem S150, może być wykorzystywany przez jednostki straży pożarnej, ponieważ posiada certyfikat CNBOP PIB.

Czym wyróżniają się pompy Victor Pumps na tle konkurencji?

Jedną z największych zalet całego asortymentu agregatów dostarczanych przez firmę Victor Pumps, jest szerokie spektrum zastosowań każdego z nich. Mogą one z powodzeniem być wykorzystywane w różnych branżach. Obecnie, najczęściej są one wykorzystywane w następujących zastosowaniach:

  • Pożarnictwo – przede wszystkim usuwanie skutków powodzi, ale nie tylko.
  • Przemysł wydobywczy – głównie do pompowania wód gruntowych w przypadku kopalni odkrywkowych.
  • Przemysł budowlanyodwadnianie wykopów budowlanych metodą igłofiltrową.
  • Branża wod-kan – do tłoczenia wody zabrudzonej oraz ścieków.

W każdym z powyższych zastosowań agregaty Victor Pumps sprawdzają się wręcz doskonale. Gwarantują wydajną i bezawaryjną pracę. Zapewniają wysoką skuteczność i praktycznie bezobsługowość.

Modele pomp Victor Pumps.

Poszczególne modele dostępnych pomp dostarczanych przez Victor Pumps, różnią się między sobą parametrami technicznymi. Przede wszystkim są to różnice w zakresie wolnego przelotu zanieczyszczeń, wydajności, czy też wysokości podnoszenia. Dodatkowo możemy powiedzieć, iż pompy te, wyposażone są w wirniki półotwarte wykonane z żeliwa sferoidalnego. Jest to materiał charakteryzujący się wysoką odpornością na ścieranie. Dzięki temu, pompy te doskonale radzą sobie także z mediami o sporej zawartości materiałów ściernych, takich jak chociażby piasek.

Do naszej dyspozycji pozostaje całkiem szeroki wybór urządzeń. Poszczególne pompy Vicotr Pumps, sprawdzają się w bardzo zróżnicowanych zastosowaniach. Kluczową kwestią będzie więc prawidłowe dopasowanie parametrów pompy do wymagań konkretnego przypadku zastosowania. Dzięki temu, możliwe będzie osiągnięcie wysokiej wydajności pracy przy jak najniższych kosztach eksploatacyjnych.

Podsumowanie.

Należy podkreślić więc, iż praktycznie wszystkie pompy Victor Pumps, to obecnie absolutna czołówka na rynku, jeśli chodzi o urządzenia do pracy z wodą zabrudzoną czy też ściekami. Dysponują odpowiednią dużym, wolnym przelotem zanieczyszczeń. Gwarantują nam dobre parametry pracy w zakresie wydajności czy też wysokości podnoszenia. Są także odporne na zawartość materiałów ściernych w pompowanym medium. Są to jednym słowem doskonałe urządzenia, które sprawdzają się w trudnych i wymagających warunkach. Można wręcz powiedzieć, iż pompy Victor Pumps, w wielu przypadkach są wręcz bezkonkurencyjne. Nie mają sobie równych, toteż ich zastosowanie będzie jedynym, najbardziej sensownym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *